loader image

Kontakto Tani

(+355) 68-300-0005

Transport në Aeroportin Kombëtar të TiranësNga Shkodra

Udhëtim i Shpejtë dhe i Sigurt me TOTA Transfer & Guide
TOTA Transfer&Guide

Transport iShpejtë dhe Sigurtë Për vetëm 800L / 8€


Udhëtimi zgjatë 1 orë e 30 minuta
Oraret:

Shkoder - Aeroport- Tirana
Tirana - Aeroport- Shkoder
_55f59344-d22b-49cd-af31-7e2def168c59
0

Disa Vite Eksperiencë

_c06caebd-1520-4515-a2de-39c98b6d7536

Vendi i Nisjes, Shkodër

Sheshi Demokracia, Shkodër

Transportë i Shpejtë Udhëtarësh

Transport i Shpejtë dhe i Sigurtnë Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranësnga Shkodra

Përse të udhëtosh me ne

0 +
Taxi
0 +
Klientë të kënaqur
0 +
Rezervime
0 +
Ekip Profesional
Guida

Ture në Theth

Ne ju ofrojmë një eksperiencë unike turistike duke zbuluar atraksionet popullore në Theth

Ture 1 ditore Theth

$250/dita

Ture në Theth

$180/dita

Ture Theth

$320/day

Transport Mallrash dhe Stafi

Mundësojmë transport të  Mallrave dhe Stafit Në Derën Tuaj

Transport i Stafit për instuticione private dhe shtetërore si dhe transport i mallrave fizike dhe poste.

Siguri e Garantuar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Cmimet më të mira

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Transport në Gjithë Vendin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Gjithmonë në orar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Rezervim Online

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

24/7 Asistencë

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Vlerësime

Cfarë Klientët Thonë Për Ne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Fred Rodriquez
Fred Rodriquez

Project Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Audrey Stevenson
Audrey Stevenson

Marketing Staff

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Bennett Miller
Bennett Miller

IT Programmer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Laura Ferguson
Laura Ferguson

Designer

Our News

Latest Articles & Blog